BRAVAR/KA ZA RAD U PROIZVODNJI

Radno mjesto

PREGRADA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
3
Na određeno; novootvoreni poslovi
Puno radno vrijeme
Zajednički smještaj
U cijelosti
7.1.2022.
28.2.2022.

Posloprimac

Srednja škola 3 godine
3 godine
Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, BRAVARA figura za pripremu lakih i teških konstrukcija prema radnim planovima (m / ž). Sa radom se može početi odmah. Rad je za duže razdoblje. Samo EU građani.

OPIS RADNOG MJESTA
  • rad u inozemstvu u EU - Belgija.
  • radi se u proizvodnji metalnih konstrukcija.

PRIČAKUJEMO:
  • najmanje tri godine iskustva na istom radnom mestu,
  • znanje u struci,
  • znanje bar jednog stranog jezika (Njemački ili Engleski),
  • razumevanje nacrta,
  • završena srednja škola tehničke struke,
  • samostalnost u radu,
  • odgovornost, ozbiljnost,
  • komunikativnost.

NUDIMO:
  • po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
  • vrlo dobra i redovita primanja,
  • stimulacije za dobar rad,
  • tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti.

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti i pošaljite na email: posao@mkv-mont.hr . Zvati možete na +385 99 354 4600  (Viber, WhatsApp).

Molba treba sadržavati:
  • Ime i prezime
  • Datum i mjesto rođenja
  • Točna adresa
  • Broj telefona i email adresa
  • Obrazovanje
  • Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
  • Potvrde o usposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)

Poslodavac

MKV-MONT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Hrvatski zavod za zapošljavanje