Odaberi strukovno zanimanje u Srednjoj školi Krapina i ostvari uspješnu karijeru

Želiš li ostvariti uspješnu karijeru i biti sam svoj šef? Odaberi strukovno zanimanje u Srednjoj školi Krapina, kvalitetnoj školi za digitalno doba!
Znaš li da su naši učenici u okviru praktičnog dijela nastave izradili vozilo na električni pogon i funkcionalni simulator leta, a upravo završavaju CNC plazmu? To je samo mali dio stečenih vještina i znanja zbog kojih nakon škole uspješno konkuriraju svim zahtjevima na tržištu rada.
U našoj školi možeš odabrati nekoliko zanimanja iz područja strojarstva i elektrotehnike, a to su tehničar za mehatroniku, tehničar za računalstvo, cnc operater, automehatroničar, bravar, elektromehaničar i elektroinstalater. Od prošle godine tu je i novi program za zanimanje autolakirera.
Ako upišeš neki od programa u području strojarstva, informatike i elektrotehnike, nakon četverogodišnjeg školovanja možeš nastaviti obrazovanje.
No, ako odlučiš izabrati neki od trogodišnjih programa, pružit će ti se prilika za dobivanje stipendije, a možeš biti siguran da ćeš po završetku škole vrlo brzo pronaći posao.
Savladaj teoriju i nauči praksu, kroz neki od brojnih projekata na kojima ćeš imati priliku surađivati. Naši učenici i mentori u posljednje tri godine sudjelovali su u nekoliko velikih projekata, poput izrade funkcionalnog simulatora leta bTech, modela pametne kuće i vozila na električni pogon Buggy, dok je pred završetkom projektni uradak CNC plazme pod nazivom BT Solutions.
O kvaliteti naših obrazovnih programa najbolje svjedoče izvrsni rezultati koje naši učenici već godinama postižu na državnim natjecanjima i smotrama u području strojarstva, elektrotehnike i informatike. Na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola WordSkills Croatia 2019. osvojili smo prvo i treće mjesto u području CNC i CAD/CAM tehnologije obrade te drugo mjesto u području izrade programskih rješenja.
Težimo inoviranju i obogaćivanju praktične nastave kroz projekte mobilnosti. Realizacijom praktične nastave u inozemstvu jačat ćemo strukovne, komunikacijske i radno-etičke kompetencije naših učenika, za veću zapošljivost i bolju budućnost.
Naša škola je članica Mreže škola koje promiču zdravlje, Škola ambasador Europskog parlamenta, Škola partner SR Njemačke, e-škola - digitalno zrela škola i, vjerujemo, uskoro i Tvoja škola.
Očekujemo Te!

Ako još uvijek imaš bilo kakve nedoumice oko izbora škole ili zanimanja, možeš nam se obratiti putem maila upisi@ss-krapina.skole.hr.

Sadržaj članka isključiva je odgovornost Zagorske razvojne agencije.
Zagorska razvojna agencija, Frana Galovića 1B, 49000 Krapina, 049/373161, www.zara.hr.
Više informacija o EU fondovima na internetskoj stranici Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije www.strukturnifondovi.hr.

 

Datum novosti: 08.04.2020.
UGOVORNO TIJELO: KORISNICI PROJEKTA:
Hrvatski zavod za zapošljavanje Zagorska razvojna agencija Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Krapina

 
Krapinsko-zagorska županija Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Krapina Obrtnička komora
Krapinsko-zagorske županije
Sadržaj ove publikacije isključiva je odgovornost Zagorske razvojne agencije za promicanje regionalnog razvoja.
Za više informacija o EU fondovima posjetite www.strukturnifondovi.hr