ELEKTRIČAR/KA

Radno mjesto

PREGRADA, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
2
Na određeno; novootvoreni poslovi
Puno radno vrijeme
Zajednički smještaj
U cijelosti
19.2.2021.
19.3.2021.

Posloprimac

Srednja škola 3 godine
3 godine
Zbog novih projekata tražimo nove zaposlenike, industrijske ELEKTRIČARE.
Sa radom se može početi odmah.
Rad je za duže razdoblje.

OPIS RADNOG MJESTA

rad u inozemstvu u EU,
elektroinstalacijski radovi (industrijska instalacija),
polaganje kablova,
montaža rasvjete i utičnica,
montaža elektro polica,
montiranje razvodnih ormara te spajanje istih,
drugi elektromontažni radovi.

OČEKUJEMO:

osnovno znanje bar jednog stranog jezika (Njemački ili Engleski),
razumevanje nacrta,
samostalnost u radu,
odgovornost, ozbiljnost.
državljanin EU.

NUDIMO:

po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme,
vrlo dobra i redovita primanja,
stimulacije za dobar rad,
tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti.

Pozivamo vas da ispunite molbu za zapošljavanje. Molbu ispunite u potpunosti i pošaljite na email: info@mkv-mont.hr  .
Zvati možete na +385 99 354 4600  (Viber, WhatsApp).

Molba treba sadržavati:

-Ime i prezime
-Datum i mjesto rođenja
-Točna adresa
-Broj telefona i email adresa
-Obrazovanje
-Radno iskustvo (poslodavac, trajanje, opis rada)
-Potvrde o usposobljenosti (certifikat za zavarivače/uvjere, SCC, ispiti,…)

Kod izaslanja radnika u inozemstvo poslodavac organizira prijevoz od sjedišta tvrtke u Hrvatskoj do mjesta rada u inozemstvu, osigurava smještaj u inozemstvu i snosi troškove istog, a radnike u državi rada dočekuje voditelj grupe.

Poslodavac

MKV-MONT društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge

Hrvatski zavod za zapošljavanje