Zlata vrijedno znanje iz Zlatara pretoči u uspješnu karijeru

Tržištu rada stalno nedostaje kadra u administraciji, logistici i računalstvu. Ovo su grane u kojima ćeš lako pronaći posao u struci koji voliš. Naša škola pruža ti mogućnost da budeš konkurentan na tom tržištu i brzo nađeš svoj put.
Brojni bivši učenici Srednje škole Zlatar danas su uspješni poslovni ljudi s uspješnim karijerama i životnim postignućima. Imaj i ti uspješnu karijeru u koju ćeš pretočiti zlata vrijedno znanje dobiveno u našoj školi.

Trgovina, uvoz i izvoz, logistika i organizacija prijevoza... dinamični su sektori svakog gospodarstva. Upišeš li smjer logistike i špedicije naučiti ćeš izrađivati kalkulacije, upoznati tehnike marketinga, prodaje i tehnologija te ćeš moći prepoznati karakteristike roba i pravila dokumentiranja. Kako bi naši učenici bilo što konkurentniji na ovom području u tijeku školovanja uče dva strana jezika. Uz svo ovo znanje možeš raditi i u trgovini, banci ili pošti jer ćeš poznavati novčano i blagajničko poslovanje ili možeš nastaviti školovanje.

Elektrotehnika, računalstvo, računalne mreže, programiranje te općenito primjena IC tehnologije u poslovanju, kompetencije su sadašnjosti, a budućnost u ovom sektoru donosi svakodnevne izazove. Ako si zainteresiran za nove tehnologije onda je smjer tehničar za računalstvo pravi smjer za tebe koji ti otvara novi svijet umjetne inteligencije i tehnologije  bilo na radnom mjestu ili nastavku školovanja.
Ako se u budućnosti vidiš kako radiš u uredu u nekoj od ustanova poput državne, javne ili lokalne samouprave, u računovodstvu ili u kadrovskoj službi ili administraciji neke javne ili privatne tvrtke – imamo rješenje za tebe. Prijavi se za smjer upravnog referenta i omogućiti ćemo ti široki spektar općeobrazovnog znanja iz predmeta kojima je naglasak na pravo i ekonomiju. Nakon završene škole možeš se odmah zaposliti ili nastaviti obrazovanje na nekom od brojnih fakulteta.

Kod nas te čekaju odlični kreativni profesori koji će ti dati dobre temelje za život. Postižemo odlične rezultate na raznim natjecanjima, a ističemo se humanitarnim akcijama i raznim projektima. Potičemo stvaralaštvo, ekologiju i zainteresiranost, te aktivnost i razvoj pozitivnih vrijednosti.

Uz najšire obrazovanje i podlogu za daljnji studij nudimo ti i program opće gimnazije. Više informacija o svakom smjeru i o radu naše škole možeš pronaći na našoj web stranici http://ss-zlatar.skole.hr/.

 

Sadržaj članka isključiva je odgovornost Zagorske razvojne agencije.

Zagorska razvojna agencija, Frana Galovića 1B, 49000 Krapina, 049/373161, www.zara.hr

Više informacija o EU fondovima na internetskoj stranici Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije www.strukturnifondovi.hr
 

Datum novosti: 04.05.2020.
UGOVORNO TIJELO: KORISNICI PROJEKTA:
Hrvatski zavod za zapošljavanje Zagorska razvojna agencija Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Krapina

 
Krapinsko-zagorska županija Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Krapina Obrtnička komora
Krapinsko-zagorske županije
Sadržaj ove publikacije isključiva je odgovornost Zagorske razvojne agencije za promicanje regionalnog razvoja.
Za više informacija o EU fondovima posjetite www.strukturnifondovi.hr